Reklama

Reklama na blogu Prawo i Ubezpieczenia

Prawo i Ubezpieczenia to blog nieszablonowy. Istniejemy w sieci już kilka lat i z kwartału na kwartał, z roku na rok, zdobywamy coraz większą widownię. Ciężko pracujemy na swoją reputację. Staramy się poruszać i opisywać w lekki sposób tematy niejasne, ale istotne, dyskutować na tematy bieżące i przeszłe, ale doniosłe w kontekście rynku ubezpieczeniowego. Nie stronimy także od tematów kontrowersyjnych. Wręcz przeciwnie, lubimy przypominać o powinnościach i prawach oraz interweniować, gdy widzimy, że dzieje się źle.

Dlaczego warto zamieścić na naszych łamach reklamę?
  • blog jest nastawiony na rzetelne przekazywanie wiedzy i informacji
  • jesteśmy pasjonatami i znamy się na tym o czym rozmawiamy
  • mamy bardzo wąską i wyspecjalizowaną grupę targetową
  • nasza wiedza wykracza poza wiedzę jaką dysponują inne media

Reklamodawcom zainteresowanym promocją na łamach naszego bloga proponujemy nieszablonowe, skrojone na miarę warunki współpracy. Istnieje możliwość wyboru kilku rodzajów kreacji reklamowej (baner podłużny, kwadratowy, duży, mały) i umieszczenia jej w wybranych miejscach. Pozostajemy także otwarci na oryginalne i nietypowe kampanie reklamowe.

Na blogu można reklamować produkty ubezpieczeniowe, usługi związane z szeroko pojmowanym rynkiem ubezpieczeniowym oraz inne serwisy internetowe. Zastrzegamy jednakże, iż każda kampania reklamowa zostanie przeanalizowana pod względem jej wydźwięku i treści oraz zgodności z subiektywną oceną redakcji bloga. Jeśli uznamy, że kampania jest sprzeczna z zasadami współżycia społecznego lub godzi w interesy jej odbiorców, odmówimy dalszej współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.
Prawo ubezpieczeniowe, ubezpieczenia odszkodowania, dzialalnosc ubezpieczeniowa, ubezpieczenia finansowe, odszkodowania powypadkowe, zadoscuczynienie za blad, odszkodowania powypadkowe, zakład ubezpieczeniowy, PZU, Hestia, Warta, ubezpieczenia pomostowe, odszkodowania za blad medyczny, ubezpieczenia gospodarcze, agent ubezpieczeniowy, tanie ubezpieczenia