O nas

Grzegorz Grzeszczyk

To co obecnie robię, jaki mam staż zawodowy i kwalifikacje, nie powinno przedstawiać jakiegokolwiek znaczenia. Wystarczy, że obiektem mojej fascynacji są ubezpieczenia oraz tematyka im pokrewna.

Jak do tego doszło? Otóż, powód jest nadzwyczaj prozaiczny. Wszystko potoczyło się szybko za sprawą podręcznika prawa ubezpieczeniowego profesora John’a Birds’a, którego lekkie pióro, przejrzystość wywodu oraz przystępność materiału wywołały chęć dalszego zagłębiania się w szczegóły. I tak się zaczął mój flirt z ubezpieczeniami, który metodą małych kroczków wkraczał stopniowo w coraz to nowsze szczegóły dotyczące natury ubezpieczeń i ich środowiska.

Więce o mnie można znaleźć na mojej osobistej stronie www.grzeszczyk.info.

 

Gall Anonim

Prawnik. Ciągle przegrywa walkę z nałogiem-pisaniem o ubezpieczeniach :)

 

Skorzystaj z funkcji kontakt aby nadsyłać propozycje tematów tekstów oraz uwagi odnośnie zamieszczonych publikacji. Zachęcamy do wymiany opinii.
Prawo ubezpieczeniowe, ubezpieczenia odszkodowania, dzialalnosc ubezpieczeniowa, ubezpieczenia finansowe, odszkodowania powypadkowe, zadoscuczynienie za blad, odszkodowania powypadkowe, zakład ubezpieczeniowy, PZU, Hestia, Warta, ubezpieczenia pomostowe, odszkodowania za blad medyczny, ubezpieczenia gospodarcze, agent ubezpieczeniowy, tanie ubezpieczenia