Życzenia noworoczne

Wszystkim Czytelnikom życzę tego, by 2012 był rokiem samych sukcesów i obfitował w miłe niespodzianki. Niech będzie to również czas, w którym zrealizują się Wasze marzenia, a problemy z którymi borykacie się na co dzień, ustały, i to na zawsze, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

A jaki był 2011 rok?

2011 był czasem niepokoju i wyczekiwania. Media co rusz potęgowały strach przed załamaniem się światowej gospodarki, trzymając nas w ciągłym napięciu i obawie o to, jaką niespodziankę przyniesie jutro. Na szczęście obyło się bez krachu. Wytrwaliśmy. Pozostał jednakże lęk, podsycany negatywnymi prognozami gospodarczymi.

2011 to także data jednej z największych katastrof naturalnych XXI wieku. W marcu 2011 Japonia została poważnie dotknięta tsunami. Żywioł pochłonął wiele ofiar, pustosząc Kraj Kwitnącej Wiśni na kilka kilometrów w głąb. Stan normalności nie wróci prędko. Przez USA z kolei przetoczyła się fala tornad, które w 2011 roku były silniejsze aniżeli zwykle. Naprawa szkód wyrządzonych przez nie trwa do dzisiaj w Oklahomie i Missouri. Bangkok i pół Brazylii zmagały się z powodziami, podczas gdy w Argentynie, Chile oraz Iranie trzasła się ziemia...

W 2011 roku odeszło od nas wielu znamienitych i zasłużonych. Kto? Dla każdego był to ktoś inny. Ważne jednakże jest to byśmy otoczyli ich sylwetkę i dokonania należytą czcią i pamięcią.

Ale 2011 rok to także rok, podczas którego udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie radzić sobie z problemami, iść pod prąd i na przekór otoczeniu. Powstało wiele ciekawych inicjatyw, a światło dzienne ujrzało wiele nowych pomysłów. Spełniło się także wiele marzeń, tych większych i tych mniejszych.

Dla redakcji Prawa i Ubezpieczeń rok 2011 upłynął bardzo szybko, nie dając odczuć, iż gościmy na łamach internetu już półtora roku. Był to także okres w którym nastąpił duży skok w liczbie odwiedzin naszej witryny. W styczniu 2011 było niespełna 35uu dziennie, natomiast w grudniu wartość ta wzrosła aż do 110uu na dzień. Miło mi zatem, iż forma bloga jak i jego zawartość cieszą się Waszą sympatią. Obiecuję również mile zaskoczyć Was wszystkich w niedalekiej przyszłości.
Category: ALL Tagi :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawo ubezpieczeniowe, ubezpieczenia odszkodowania, dzialalnosc ubezpieczeniowa, ubezpieczenia finansowe, odszkodowania powypadkowe, zadoscuczynienie za blad, odszkodowania powypadkowe, zakład ubezpieczeniowy, PZU, Hestia, Warta, ubezpieczenia pomostowe, odszkodowania za blad medyczny, ubezpieczenia gospodarcze, agent ubezpieczeniowy, tanie ubezpieczenia