Magazyn ubezpieczeniowy

Całkiem przypadkowo i można by powiedzieć, że bezwolnie trafiłem na stronę www.capik.pl. Najzwyczajniej poszukiwałem kilku informacji na temat tego, czy w ogóle jest jakikolwiek konkretny podmiot, który organizuje szkolenia dla profesjonalistów z branży ubezpieczeniowej – ale takie z prawdziwego zdarzenia. To była jedna ze stron która pojawiła się w pierwszej 10 Google. I co mnie spotkało – darmowe wydanie Magazynu Ubezpieczeniowego. Ot kolejna pozycja na rynku wydawnictw profesjonalnych. Zapraszam do zapoznania się z jego zawartością. Niestety moge przekazać dalej tylko link, ponieważ publikacja ta z niezrozumiałych względów  obwarowana dużymi ograniczeniami w kontekście przestrzegania praw autorskich.

W odniesieniu do szkoleń oferowanych przez firme pozwolę sobię zamilknąć, by mój wpis nie podchodził pod kryptoreklamę (co godziłoby w ideę mojego bloga) czynioną z zamiarem wsparcia właścicieli spółki. Patrząc jednakże na zawartość ich czasopisma, dostateczna wiedzę posiadają na pewno.

Kolejną firmą szkoleniową o profesjonalnym profilu jest Latająca Żyrafa. Nazwa niby-śmieszna i mająca przyciągać klientów, mnie osobiście odrzuca. Ale za to oferta szkoleniowa bogata i z tego co mi wiadomo same pochlebne opinie. Aczkolwiek, szkoda, ze gro szkoleń dotyczy głównie sprzedaży.
Jedna odpowiedź do Magazyn ubezpieczeniowy

  1. Beata Katarzyna

    Rzeczywiście Latająca Żyrafa może szokować nazwą ale szkolenia superprofesjonalne , głębokie bez niepotrzebnych ozdobników czy trenerskich sztuczek.

    Latająca Żyrafa to samo sedno – mogę śmiało polecić .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Prawo ubezpieczeniowe, ubezpieczenia odszkodowania, dzialalnosc ubezpieczeniowa, ubezpieczenia finansowe, odszkodowania powypadkowe, zadoscuczynienie za blad, odszkodowania powypadkowe, zakład ubezpieczeniowy, PZU, Hestia, Warta, ubezpieczenia pomostowe, odszkodowania za blad medyczny, ubezpieczenia gospodarcze, agent ubezpieczeniowy, tanie ubezpieczenia